×

کتاب‌های شنیداری (صوتی) در کتاب‌خانه درخت دانش!

کتاب‌خانه درخت دانش به تازه‌گی کتاب‌های شنیداری یا صوتی را به نشر رسانیده است. این کتاب‌ها توسط کتاب‌خانه درخت دانش شنیداری گردیده و چنین به نظر می‌رسد که نخستین کتاب‌های شنیداری تولید شده در افغانستان است! شنیدن، بارگذاری و بازنشر این کتاب‌ها مثل سایر منابع نشر شده در کتاب‌خانه رایگان است. نسخه چاپی این کتاب توسط موسسه بین المللی حمایت از اطفال – افغانستان به نشر رسیده است. مشخصات کتاب:

نویسنده: نیلوفر هاشمی، نقاش: استاد سید بصیر هاشمی، آواز: عبدالرحیم احمد پروانی، ثبت: وحید مدیا سوند

در  این داستان شما می‌خوانید که رویا، دخترک کوچکی که در شهر زنده‌گی می‌کند، آرزو دارد خرگوشکی داشته باشد. این داستان جالب را بشنوید تا بدانید آیا او به آرزوی خود می‌رسد یا خیر : https://ddl.af/fa/resource/8725

برای شنیدن کتاب‌های شنیداری (صوتی) در کتابخانه درخت دانش، در پنجره جستجوی صفحه اصلی کتابخانه، "صوتی" را تایپ کرده، وارد کنید. تمام کتاب‌ها و مطالب شنیداری در صفحه ظاهر می‌شوند. با کلیک کردن روی هر کدام از آن‌ها، شما می‌توانید آن را بشنوید و یا هم در کامپیوترتان ذخیره کنید. کتاب‌های شنیداری دیگری هم به سایر زبان‌ها  روی دست است و به محض نشر شان در کتاب‌خانه به اطلاع دوستداران کتاب‌‌خانه درخت دانش رسانیده خواهد شد.